SMBJ13A-E3/5B
Numărul produsului DigiKey
SMBJ13A-E3/5BGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ13A-E3/5BGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ13A-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ13A-E3/5B
Descriere
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
21,5V Clemă 27,9A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
27,9A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
13V
Tensiune - Străpungere (Min)
14,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
21,5V