FERD20H100SB-TR
Numărul produsului DigiKey
497-16946-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-16946-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-16946-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FERD20H100SB-TR
Descriere
DIODE FERD 100V 20A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 20A Montare pe suprafață DPAK
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FERD20H100SB-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
140 µA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
DPAK
Curent - Mediu rectificat (Io)
20A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
705 mV @ 20 A