2920L125PR
Numărul produsului DigiKey
F2869TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F2869CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F2869DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2920L125PR
Descriere
PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2920
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 15V 1.25 A Ih Montare pe suprafață 2920 (7351 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
70 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
250 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
2920 (7351 metric), Concav
Tensiune - Max
15V
Mărime/Dimensiune
0,289" L x 0,202" l (7,35mm x 5,12mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.25 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
2.5 A
Grosime (Max)
0,049" (1,25mm)
Curent - Max
40 A