J114AF2CS12VDC.53
Numărul produsului DigiKey
2449-J114AF2CS12VDC.53-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
J114AF2CS12VDC.53
Descriere
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu DPDT (2 formă C) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
J114AF2CS12VDC.53 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – complet
Prod.
Izolație bobină
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Ambalaj
Tub
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
20 ms
Tip montare
Timp eliberare
10 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Material contact
Oxid argint staniu (AgSnO)
Valoare nominală contact (Curent)
8 A
Agenție de aprobare
cURus
Tensiune de comutare
380V c.a., 110V c.c. - max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
3040VA, 880W
Grad
Curent bobină
44.4 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
270 Ohms