1812L300/24SLER
Numărul produsului DigiKey
18-1812L300/24SLERTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-1812L300/24SLERCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-1812L300/24SLERDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1812L300/24SLER
Descriere
PTC RESET FUSE 3.0A 24V 1812
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 3 A Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
1 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
30 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
24V
Mărime/Dimensiune
0,181" L x 0,128" l (4,60mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
3 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
6 A
Grosime (Max)
0,032" (0,82mm)
Curent - Max
50 A