2920L700/24SLER
Numărul produsului DigiKey
18-2920L700/24SLERTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-2920L700/24SLERCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-2920L700/24SLERDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
2920L700/24SLER
Descriere
PTC RESET FUSE 7.0A 24V 2920
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 7 A Ih Montare pe suprafață 2920 (7351 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
1 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
10 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
24V
Mărime/Dimensiune
0,290" L x 0,202" l (7,36mm x 5,12mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
7 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
14 A
Grosime (Max)
0,079" (2,00mm)
Curent - Max
50 A