SMDC300F/24-2
Numărul produsului DigiKey
SMDC300F/24-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMDC300F/24-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMDC300F/24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMDC300F/24-2
Descriere
PTC RESET FUSE 24V 3A 2920
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 3 A Ih Montare pe suprafață 2920 (7351 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMDC300F/24-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Timp până la decuplare
5 s
Producător
Littelfuse Inc.
Temperatură de funcționare
Serie
Valori nominale
Pachet/cutie
2920 (7351 metric), Concav
Tip
Polimeric
Mărime/Dimensiune
0,295" L x 0,201" l (7,50mm x 5,10mm)
Tensiune - Max
24V
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
3 A
Grosime (Max)
0,043" (1,10mm)
Curent - Decuplare (It)
6 A
Spațiu între derivații
Curent - Max
40 A