MMSZ15T1G
Numărul produsului DigiKey
MMSZ15T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MMSZ15T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MMSZ15T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMSZ15T1G
Descriere
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
Termen de livrare standard al producătorului
45 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 15 V 500 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-123
Modele EDA/CAD
MMSZ15T1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123
Impedanță (Max) (Zzt)
30 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 nA @ 10.5 V