DMP2004K-7
Numărul produsului DigiKey
DMP2004KDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMP2004KDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMP2004KDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMP2004K-7
Descriere
MOSFET P-CH 20V 600MA SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 20 V 600mA (Ta) 550mW (Ta) Montare pe suprafață SOT-23-3
Vgs (Max)
±8V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
175 pF @ 16 V
Disipare putere (Max)
550mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
20 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
1,8V, 4,5V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
900mOhm la 430mA, 4,5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 250µA