DMN2005K-7
Numărul produsului DigiKey
DMN2005K-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMN2005K-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMN2005K-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN2005K-7
Descriere
MOSFET N-CH 20V 300MA SOT23-3
Descriere detaliată
Canal-N 20 V 300mA (Ta) 350mW (Ta) Montare pe suprafață SOT-23-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DMN2005K-7 Modele
Atributele produsului
Categorie
Vgs (Max)
±10V
Prod.
Digi-Reel®
Disipare putere (Max)
350mW (Ta)
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip FET
Grad
Tehnologie
Calificare
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
1,8V, 2,7V
Pachet/cutie
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
1,7Ohm la 200mA, 2,7V
Număr produs de bază
Vgs(th) (Max) la Id
900mV la 100µA