0805L010/24YR
Numărul produsului DigiKey
F11311TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F11311CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F11311DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0805L010/24YR
Descriere
PTC RESET FUSE 24V 100MA 0805
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 100 mA Ih Montare pe suprafață 0805 (2012 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
1.5 Ohms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
6 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
0805 (2012 metric), Concav
Tensiune - Max
24V
Mărime/Dimensiune
0,083" L x 0,053" l (2,10mm x 1,35mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
100 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
300 mA
Grosime (Max)
0,039" (1,00mm)
Curent - Max
100 A