1210L035/30WR
Numărul produsului DigiKey
18-1210L035/30WRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-1210L035/30WRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-1210L035/30WRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1210L035/30WR
Descriere
PTC RESET FUSE 30V 350MA 1210
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 30V 350 mA Ih Montare pe suprafață 1210 (3225 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
320 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
1.3 Ohms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
30V
Mărime/Dimensiune
0,127" L x 0,102" l (3,22mm x 2,58mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
350 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
700 mA
Grosime (Max)
0,049" (1,25mm)
Curent - Max
40 A