PRG21BC2R2MM1RK
Numărul produsului DigiKey
490-PRG21BC2R2MM1RKTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-PRG21BC2R2MM1RKCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-PRG21BC2R2MM1RKDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PRG21BC2R2MM1RK
Descriere
PTC RESET FUSE
Descriere detaliată
Ceramic Siguranță resetabilă PTC 27V 220 mA Ih Montare pe suprafață 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
PRG21BC2R2MM1RK Modele
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,059" (1,50mm)
Tensiune - Max
27V
Grosime (Max)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
220 mA
Spațiu între derivații
Curent - Decuplare (It)
500 mA
Agenție de aprobare
TUV, UL, VDE
Curent - Max
15 A
Număr produs de bază
Rezistență - 25°C (tipică)
2.2 Ohms