GSF2TVS22A
Numărul produsului DigiKey
4786-GSF2TVS22ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
4786-GSF2TVS22ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4786-GSF2TVS22ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GSF2TVS22A
Descriere
TVS DIODE 22VWM 35.5VC ESGA
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
35,5V Clemă 5,63A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață eSGA (SOD-123FL)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,63A
Prod.
Putere - Impuls maxim
200W
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Protecție linie electrică
Nu
Stare piesă
Activ
Aplicații
De uz universal
Tip
Zener
Capacitanță la frecvență
Canale unidirecționale
1
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
22V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
24,4V
Pachet/cutie
SOD-123F
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
35,5V