SJD12A22L01
Numărul produsului DigiKey
13-SJD12A22L01TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-SJD12A22L01CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-SJD12A22L01DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SJD12A22L01
Descriere
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SOD123S
Termen de livrare standard al producătorului
33 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
35,5V Clemă 5,7A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123S
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,7A
Prod.
Putere - Impuls maxim
200W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
22V
Pachet/cutie
DO-219AA
Tensiune - Străpungere (Min)
24,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
35,5V