HI0603P600R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2376-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2376-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
240-2376-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HI0603P600R-10
Descriere
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
60 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 4A 30mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HI0603P600R-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
4A
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
30mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tip filtru
Alimentare, Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,031" (0,80mm)
Impedanță la frecvență
60 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)