MI0603M121R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2375-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2375-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
240-2375-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MI0603M121R-10
Descriere
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 Ohms @ 100 MHz 1 Alimentare, Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 2,5A 50mOhm
Modele EDA/CAD
MI0603M121R-10 Modele
Valoare nominală curent (Max)
2,5A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
50mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,031" (0,80mm)
Impedanță la frecvență
120 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)