MF-FSML050/8-2
Numărul produsului DigiKey
MF-FSML050/8-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MF-FSML050/8-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MF-FSML050/8-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MF-FSML050/8-2
Descriere
PTC RESET FUSE 8V 500MA 0603
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 8V 500 mA Ih Montare pe suprafață 0603 (1608 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MF-FSML050/8-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
60 mOhms
Producător
Bourns Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
500 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
0603 (1608 metric), Concav
Tensiune - Max
8V
Mărime/Dimensiune
0,065" L x 0,033" l (1,65mm x 0,85mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
500 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1 A
Grosime (Max)
0,028" (0,70mm)
Curent - Max
50 A