ECS-TXO-2016-33-250-TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECS-TXO-2016-33-250-TR |
Descriere | XTAL OSC TCXO 25MHZ 3.3V SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 25 MHz TCXO HCMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECS-TXO-2016-33-250-TR Modele |
Categorie | Gamă de tracțiune absolută (APR) – |
Prod. | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Serie | Lățime de bandă spectru extins – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Alimentare (Max) 5,5mA |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezonator de bază | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip | Pachet/cutie 4-SMD, Fără derivație |
Frecvență | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (2x1,6) |
Funcție Activare/dezactivare | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm) |
Ieșire HCMOS | Înălțime - Montat (Max) 0,031" (0,80mm) |
Tensiune - Alimentare 3,3V | Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max) 10µA |
Stabilitate frecvență ±2,5ppm |