PTVS64VS1UR,115
Numărul produsului DigiKey
1727-5880-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-5880-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-5880-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS64VS1UR,115
Descriere
TVS DIODE 64VWM 103VC SOD123W
Descriere detaliată
103V Clemă 3,9A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
64V
Tensiune - Străpungere (Min)
71,1V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
103V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3,9A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
400W