RTXE-2016ED333-C-25.000-TR nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
ECS Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
25 MHz TCXO HCMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
RTXE-2016ED333-C-25.000-TR
Numărul produsului DigiKey
2151-RTXE-2016ED333-C-25.000-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
2151-RTXE-2016ED333-C-25.000-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2151-RTXE-2016ED333-C-25.000-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RTXE-2016ED333-C-25.000-TR
Descriere
XTAL OSC TCXO 25MHZ 3.3V HCMOS
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Stabilitate frecvență
±2,5ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
±1ppm
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
5,5mA
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ieșire
HCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V