PAT1220-C-10DB-T5
Numărul produsului DigiKey
PAT1210TR-ND - Bandă și mosor (TR)
PAT1210CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
PAT1210DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PAT1220-C-10DB-T5
Descriere
RF ATTENUATOR 10DB 50OHM 0805
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Atenuatoare RF 10dB 0 Hz ~ 10 GHz 50 Ohms 100mW 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PAT1220-C-10DB-T5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interval de frecvență
0 Hz ~ 10 GHz
Producător
Susumu
Putere (wați)
100mW
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Impedanță
50 Ohms