RPF1015221M063K
Numărul produsului DigiKey
478-RPF1015221M063KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-RPF1015221M063KTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
RPF1015221M063K
Descriere
CAP ALUM POLY 220UF 20% 63V TH
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 22mOhm 5000h la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Producător
KYOCERA AVX
Valori nominale
Serie
Aplicații
De uz universal
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.3 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Tip
Polimer
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Capacitanță
220 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,630" (16,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
Tensiune - Nominală
63 V
Tip montare
Orificiu străpuns
ESR (Rezistență serie echivalentă)
22mOhm
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C