RPF1018331M063K
Numărul produsului DigiKey
478-RPF1018331M063KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-RPF1018331M063KTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
RPF1018331M063K
Descriere
CAP ALUM POLY 330UF 20% 63V TH
Descriere detaliată
330 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 22mOhm 5000h la 105°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2.6 A @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Capacitanță
330 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,748" (19,00mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
Tensiune - Nominală
63 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
22mOhm
Durată de funcționare la temp.
5000h la 105°C