A7C3MW227M1JAAS013
Numărul produsului DigiKey
399-A7C3MW227M1JAAS013-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A7C3MW227M1JAAS013
Descriere
CAP HYBRID ALUM RAD 220UF 63V
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 13mOhm 4000h la 125°C
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Producător
KEMET
Aplicații
Automobile
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Cutie
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
555 mA @ 100 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3.7 A @ 100 kHz
Tip
Hibrid
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
220 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,650" (16,50mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
13mOhm
Tip montare
Orificiu străpuns
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C
Pachet/cutie
Radial, Bidon
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C