A759MY227M1JAAE045
Numărul produsului DigiKey
399-A759MY227M1JAAE045-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A759MY227M1JAAE045
Descriere
CAP ALUM POLY 220UF 20% 63V TH
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
220 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Bidon 45mOhm 2000 ore la 125°C
Modele EDA/CAD
A759MY227M1JAAE045 Modele
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
180 mA @ 120 Hz
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
3.6 A @ 100 kHz
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)
Capacitanță
220 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,866" (22,00mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
45mOhm
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C