APTD1608LZGCK
Numărul produsului DigiKey
754-1949-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1949-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1949-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APTD1608LZGCK
Descriere
LED GREEN CLEAR 2SMD
Descriere detaliată
Verde 525nm Indicație cu leduri – discretă 2,65V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
APTD1608LZGCK Modele
Curent - Test
2mA
60°
Serie
Lungime de undă - Maximă
515nm
Standard
Grad
Culoare lentilă
Incolor
Calificare
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Dimensiune lentilă
0,70mm diam.
Înălțime (Max)
1,10mm
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,65V