AGQ200A24Z nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
În stoc: 11.812
Fișă de date
Telecom Releu DPDT (2 formă C) Montare pe suprafață
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
AGQ200A24Z
Numărul produsului DigiKey
255-3358-2-ND - Bandă și mosor (TR)
255-3358-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
255-3358-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AGQ200A24Z
Descriere
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
AGQ200A24Z Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală etanșare
Producător
Panasonic Electric Works
Izolație bobină
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
18V c.c.
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
4 ms
Tip montare
Montare pe suprafață
Timp eliberare
4 ms
Tensiune bobină
24V c.c.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Formă contact
DPDT (2 formă C)
Material contact
Argint paladiu (AgPd), Aur (Au)
Valoare nominală contact (Curent)
2 A
Agenție de aprobare
BSI, cURus
Tensiune de comutare
125V c.a., 110V c.c. – max.
Tip releu
Telecom
Sarcină - Comutare max.
37,5VA, 60W
Grad
Curent bobină
9.6 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
2.5 kOhms