FOLC-120-L4-L-Q-LC
Numărul produsului DigiKey
612-FOLC-120-L4-L-Q-LC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FOLC-120-L4-L-Q-LC
Descriere
CONN RCPT 80POS 0.05 GOLD PCB
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
80 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Orificiu străpuns Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FOLC-120-L4-L-Q-LC Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,180" (4,57mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,120" (3,05mm)
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Blocare placă
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
2,6A per contact
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
4
Aplicații
Spații între rânduri - Conectare
0,050" (1,27mm)