APTD1608LSECK/J3-PF
Numărul produsului DigiKey
754-1945-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1945-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1945-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APTD1608LSECK/J3-PF
Descriere
LED RED CLEAR 2SMD
Descriere detaliată
Roșu 625nm Indicație cu leduri – discretă 1,8V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
APTD1608LSECK/J3-PF Modele
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,8V
Prod.
Curent - Test
2mA
Serie
Lungime de undă - Maximă
640nm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
1,10mm
Dimensiune lentilă
0,70mm diam.