A780MN686M1JLAS035
Numărul produsului DigiKey
399-A780MN686M1JLAS035TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-A780MN686M1JLAS035CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-A780MN686M1JLAS035DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
A780MN686M1JLAS035
Descriere
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 63V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
68 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 35mOhm 4000h la 125°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
A780MN686M1JLAS035 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Producător
KEMET
Aplicații
Automobile
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
363 mA @ 100 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.65 A @ 100 kHz
Tip
Hibrid
Spațiu între derivații
Capacitanță
68 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
35mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C