LMIN010.V
Numărul produsului DigiKey
LMIN010.V-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LMIN010.V
Descriere
FUSE AUTO 10A 32VAC 32VDC BLADE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 A 32 V AC 32 V Siguranță c.c. Automobile Necesită suport Lamă, Miniatură (profil scăzut)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMIN010.V Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
Prod.
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Cutie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
SAE, UL
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
Tip siguranță
Culoare
Roșu
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,429" L x 0,150" l x 0,331" Î (10,90mm x 3,80mm x 8,40mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
32 V