HSP053-4M5
Numărul produsului DigiKey
497-18022-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-18022-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-18022-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HSP053-4M5
Descriere
TVS DIODE 5VWM 5UQFN
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 5-uQFN (1,3x0,8)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HSP053-4M5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
Serie
Protecție linie electrică
Da
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
HDMI, USB
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
0,35pF la 200MHz – 2,5GHz
Tip
Direcție (șină la șină)
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
4
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
5V (max.)
Pachet/cutie
5-XFDFN
Tensiune - Străpungere (Min)
5,3V