GG040205170N2P
Numărul produsului DigiKey
478-10595-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-10595-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-10595-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GG040205170N2P
Descriere
TVS DIODE 5VWM 10VC 402
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10V Clemă 8A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GG040205170N2P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
80W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
17pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
5V
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Tensiune - Străpungere (Min)
5,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
10V