BW686M063HGKTA
Numărul produsului DigiKey
3372-BW686M063HGKTATR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Aillen
Numărul produsului producătorului
BW686M063HGKTA
Descriere
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 63V SMD
Referință client
Descriere detaliată
68 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 30mOhm 4000h la 125°C
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Producător
Aillen
Valori nominale
AEC-Q200
Serie
Aplicații
Automobile
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
1.4 A @ 100 kHz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
Tip
Hibrid
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Capacitanță
68 µF
Înălțime - Montat (Max)
0,413" (10,50mm)
Toleranță
±20%
Suprafață montaj la suprafață
0,406" L x 0,406" l (10,30mm x 10,30mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Tip montare
Montare pe suprafață
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30mOhm
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Durată de funcționare la temp.
4000h la 125°C