A768MS107M1JLAV027
Numărul produsului DigiKey
399-A768MS107M1JLAV027TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-A768MS107M1JLAV027CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-A768MS107M1JLAV027DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
A768MS107M1JLAV027
Descriere
CAP ALUM POLY 100UF 20% 63V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 63 V Condensatoare pe bază de aluminiu cu polimeri Radial, Încapsulat – SMD 27mOhm 2000 ore la 125°C
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
A768MS107M1JLAV027 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
AEC-Q200
Producător
KEMET
Aplicații
Automobile
Serie
Caracteristici
Anti-vibrații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
100 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Curent pulsatoriu la frecvență ridicată
2 A @ 100 kHz
Tip
Polimer
Spațiu între derivații
Capacitanță
100 µF
Mărime/Dimensiune
0,394" diam. (10,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,520" (13,20mm)
Tensiune - Nominală
63 V
Suprafață montaj la suprafață
0,425" L x 0,406" l (10,80mm x 10,30mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
27mOhm
Tip montare
Montare pe suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 125°C
Pachet/cutie
Radial, Încapsulat – SMD
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C