SMLD12BN1WT86C
Numărul produsului DigiKey
846-SMLD12BN1WT86CTR-ND - Bandă și mosor (TR)
846-SMLD12BN1WT86CCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
846-SMLD12BN1WT86CDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMLD12BN1WT86C
Descriere
LONG LIFE TYPE MINI-MOLD CHIP LE
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Albastru 470nm Indicație cu leduri – discretă 2,9V 0603 (1608 metric)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
5mA
Alb
Grad
Automobile
Transparență lentilă
Difuzat
Calificare
AEC-Q102
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,80mm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,65mm l
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,9V
Înălțime (Max)
0,65mm