STPS3H100AFY | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | STPS3H100AFY |
Descriere | DIODE SCHOTTK 100V 3A SOD128FLAT |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 100 V 3A Montare pe suprafață SOD128Flat |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | STPS3H100AFY Modele |
Categorie | Curent - Scurgere inversă la Vr 1.5 µA @ 100 V |
Prod. | Capacitanță la Vr, F – |
Serie | Grad Automobile |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Calificare AEC-Q101 |
Stare piesă Activ | Tip montare |
Tehnologie | Pachet/cutie |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 100 V | Pachet dispozitiv furnizor SOD128Flat |
Curent - Mediu rectificat (Io) 3A | Temperatură de funcționare - Joncțiune -40°C – 175°C |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 760 mV @ 3 A | Număr produs de bază |
Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) |