M83-LMT1M2N36-0000-000
Numărul produsului DigiKey
952-3002-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M83-LMT1M2N36-0000-000
Descriere
CONN HEADER VERT 36POS 2MM
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 36 position 0,079" (2,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
M83-LMT1M2N36-0000-000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,240" (6,10mm)
Serie
Formă contact
Circular
Ambalaj
Tavă
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
29,5µin (0,75µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Sulfură de polifenilen (PPS), Umplut cu sticlă
Număr de poziţii
Caracteristici
Flanșă pentru închidere contacte, Flanșă de montare, Piesă de montare
Număr de rânduri
3
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
2,2A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
120V
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
10,65mm, 12,85mm
Tip fixare
Filetat
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,126" (3,20mm)