ATV50C360J-HF
Numărul produsului DigiKey
641-1604-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1604-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1604-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ATV50C360J-HF
Descriere
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
58,1V Clemă 86,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Modele EDA/CAD
ATV50C360J-HF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
36V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
40V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
58,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
86,1A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)