Imaginea pentru A10SR10SR30K51B nu este disponibilă
A10SR10SR30K51B
Numărul produsului DigiKey
455-3732-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A10SR10SR30K51B
Descriere
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 2"
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,167' (50,80mm, 2,00")
Categorie
Lungime
0,167' (50,80mm, 2,00")
Tip conector
Soclu la soclu
Pas - Conector
0,039" (1,00mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 0
Verificați termenul de livrare
Solicitare de notificare privind stocul
Lungime alternativă
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 6"
În stoc: 393
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 12"
În stoc: 831
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 4"
În stoc: 1047
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 8"
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 10"