Imaginea pentru A10SR10SR30K305B nu este disponibilă
A10SR10SR30K305B
Numărul produsului DigiKey
455-3730-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A10SR10SR30K305B
Descriere
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 12"
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 1,00' (304,80mm)
Categorie
Lungime
1,00' (304,80mm)
Tip conector
Soclu la soclu
Pas - Conector
0,039" (1,00mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 831
Verificați stoc primit suplimentar
Lungime alternativă
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 2"
În stoc: 0
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 6"
În stoc: 393
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 4"
În stoc: 1047
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 8"
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 10"