Imaginea pentru A10SR10SR30K152B nu este disponibilă
A10SR10SR30K152B
Numărul produsului DigiKey
455-3728-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A10SR10SR30K152B
Descriere
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 6"
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,500' (152,40mm, 6,00")
Categorie
Lungime
0,500' (152,40mm, 6,00")
Tip conector
Soclu la soclu
Pas - Conector
0,039" (1,00mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 393
Verificați stoc primit suplimentar
Lungime alternativă
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 2"
În stoc: 0
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 12"
În stoc: 831
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 4"
În stoc: 1047
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 8"
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 10"