Imaginea pentru A10SR10SR30K102B nu este disponibilă
A10SR10SR30K102B
Numărul produsului DigiKey
455-3668-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
A10SR10SR30K102B
Descriere
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 4"
Descriere detaliată
10 Poziție ansamblu de cabluri dreptunghiular Soclu la soclu 0,333' (101,60mm, 4,00")
Categorie
Lungime
0,333' (101,60mm, 4,00")
Tip conector
Soclu la soclu
Pas - Conector
0,039" (1,00mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 1.047
Verificați stoc primit suplimentar
Lungime alternativă
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 2"
În stoc: 0
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 6"
În stoc: 393
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 12"
În stoc: 831
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 8"
JUMPER 10SR-3S - 10SR-3S 10"