MX84B028SF1
Numărul produsului DigiKey
670-3146-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MX84B028SF1
Descriere
CONN RCPT HSG 28POS 2.20MM
Descriere detaliată
28 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Negru 0,087" (2,20mm)
Categorie
Spații între rânduri
0,118" (3,00mm)
Tip fixare
Suport mecanism de blocare
Culoare
Negru
Tip contact
Soclu tip mamă
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Pas
0,087" (2,20mm)