MX84B028SF2
Numărul produsului DigiKey
670-MX84B028SF2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MX84B028SF2
Descriere
CONN RCPT HSG 28POS 2.20MM
Descriere detaliată
28 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Acvatic 0,087" (2,20mm)
Categorie
Spații între rânduri
0,118" (3,00mm)
Tip fixare
Dispozitiv de blocare cu zăvor
Culoare
Acvatic
Tip conector
Caracteristici
Opritor
Tip contact
Soclu tip mamă
Pas
0,087" (2,20mm)