MX84B024SF1
MX84B024SF1
MX84B024SF1
Numărul produsului DigiKey
670-3148-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MX84B024SF1
Descriere
CONN RCPT HSG 24POS 2.20MM
Descriere detaliată
24 Conectori dreptunghiulari – carcase Soclu Negru 0,087" (2,20mm)
Categorie
Spații între rânduri
0,118" (3,00mm)
Tip fixare
Suport mecanism de blocare
Culoare
Negru
Tip contact
Soclu tip mamă
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Pas
0,087" (2,20mm)