MX84B020PF1
Numărul produsului DigiKey
670-MX84B020PF1-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MX84B020PF1
Descriere
CONN PLUG HSG 20POS 2.20MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Conectori dreptunghiulari – carcase Mufă Negru 0,087" (2,20mm)
Categorie
Spații între rânduri
0,118" (3,00mm)
Prod.
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Serie
Terminație contact
Sertizare
Ambalaj
Tavă
Tip fixare
Suport mecanism de blocare
Stare piesă
Activ
Culoare
Negru
Tip conector
Caracteristici
Opritor
Tip contact
Pin tip tată
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Temperatură de funcționare
Pas
0,087" (2,20mm)