MX34R32HF4T
Numărul produsului DigiKey
670-3115-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MX34R32HF4T
Descriere
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.2MM
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 32 position 0,087" (2,20mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MX34R32HF4T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,543" (13,80mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Tavă
Finisaj contact - Conectare
Cositor
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Sulfură de polifenilen (PPS), Umplut cu sticlă
Număr de poziţii
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Rampă de blocare
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,303" (7,70mm)