DMN10H220LQ-7 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Panjit International Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Taiwan Semiconductor Corporation
Canal-N 100 V 1,6A (Ta) 1,3W (Ta) Montare pe suprafață SOT-23-3
DMN10H220LQ-7
Numărul produsului DigiKey
31-DMN10H220LQ-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-DMN10H220LQ-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-DMN10H220LQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN10H220LQ-7
Descriere
MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-3
Descriere detaliată
Vgs (Max)
±16V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
401 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
1,3W (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
220mOhm la 1,6A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
8.3 nC @ 10 V